Chcete najít cestu sama k sobě a cítit se ve svém oblečení skvěle? Teď máte jedinečnou šanci!

My ženy prý nevíme, co chceme… Prdlajs! Jen k tomu někdy potřebujeme nasměrovat. Potřebujeme, aby nám někdo pootočil hlavu tím správným směrem. 🙂 Že nevíte, jak být šik a zároveň se cítit sama sebou? Ale víte. Jen vás ještě nikdo nepootočil tak, abyste to viděla. A to teď hravě můžu udělat já!

Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů

Opět spouštím online kurz, který jste si oblíbily, a který vás provází na cestě k sobě samým a k vašim potřebám. Snadno a rychle se v něm naučíte stylově oblékat tak, abyste se cítila dobře a nechala i navenek vyniknout svoji úžasnou osobnost. Podobně jako Lucka.

Jak Lucka pochopila, proč nikdy nebude spokojená v oblečení, které jí doporučuje okolí.

Lucka je energická, optimistická holka, která je úspěšná v práci, a také velmi osobitá. Dlouhodobě ale nebyla spokojená se svým vzhledem. O módu se nikdy moc nezajímala, nebavilo jí nikdy nakupovat oblečení a měla pocit, že tomu vůbec nerozumí. Proto si zvykla chodit nakupovat do jednoho menšího butiku, kde jí prodavačka vždy ochotně poradila, co jí sluší. Zároveň se držela v práci předepsaného dresscodu, který ji vedl především k elegantnímu byznys oblečení. Přesto se ale stále necítila dobře. Měla dva svoje oblíbené outfity, které stále střídala, i když cítila, že to není úplně to pravé, ale většinu věcí, které si do šatníku s pomocí prodavačky nakoupila, stejně vůbec nenosila. Jen netušila, proč to tak je.

V kurzu dostala prostor víc se nad sebou zamyslet, poznat svoje potřeby, pochopit, proč se v něčem cítí dobře a v něčem ne. Došlo jí, že klasické, elegantní a formální oblečení je pro ni příliš nudné a usedlé. A naopak květované šaty na léto jsou pro ni zase příliš romantické. Ani s jedním její osobnost nesouzní.

S pomocí kurzu si vybudovala svůj osobní styl, který je založený na určité hravosti, zajímavosti a originalitě. Dokázala si tuto hravost přenést i do svého pracovního oblečení, a jak sama říká, cítí se teď nejlépe ve svém životě. Protože je jí v oblečení, které nosí, jednoduše dobře.

Kdy kurz začíná?

Začínáme v pondělí 3. 10. 2022. Každý týden se vám otevře jeden výukový modul, který vám nezabere víc než 2 hodinky času. Je úplně jedno, kdy si kurz uděláte a jak rychle v něm budete pokračovat. Dokud bude kurz existovat, máte do něj neustále přístup.

Po celou dobu kurzu vám budu oporou, můžete se na mě kdykoliv obracet se svými dotazy, a také se každý týden sejdeme u živého vysílání ve FB skupině (nebo při jeho záznamu).

Co kurzem získáte?

  • Budete se ve svém oblečení cítit skvěle.
  • Budete přesně vědět, co si v obchodě kupovat, a nebudete zbytečně utrácet peníze za věci, které vám budou jen ležet ve skříni.
  • Pochopíte, jaká jste, co v módě hledáte, a jak by měly vaše outfity vypadat, abyste se cítila sama sebou.

A mnoho dalších věcí!

Dostanete něco navíc?

Samozřejmě! Nebyla bych to já, kdybych pro vás neměla nějaké ty dárky jen tak pro radost. 🙂

Jako bonus ke kurzu pro vás mám:

  • praktické nástěnky na Pinterestu, díky kterým si poskládáte svoje hotové outfity.
  • Užitečný přehled nadčasových kousků oblečení.
  • Pro v prvních 10 přihlášených navíc moje online konzultace pouze s vámi, na které spolu můžeme vaše nové outfity prokonzultovat.

Do kdy se můžete registrovat?

Do kurzu je možné se zaregistrovat nejpozději do sobotní půlnoci. Tedy do 1. 10. 2022 do 23:59. Kapacita kurzu je ale omezená, abych se mohla všem adekvátně věnovat. Ve chvíli, kdy bude zaplněná, budu muset prodej kurzu uzavřít. A znovu ho budu spouštět zase až příští rok.

Máte jakékoliv dotazy nebo obavy? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky. Nebo mi napište na hanka@stylunaproti.cz, případně zavolejte (735745408) a já vám moc ráda poradím, jestli je pro vás kurz vhodný nebo ne.

Pokud se během kurzu potkáme, budu se na vás moc těšit!